Skontaktuj się z nami!

Mamy szeroką ofertę usług architektonicznych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży architektura i projektowanie wnętrz nie mają przed nami żadnych tajemnic. Jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy? Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu!
telefon pracownia architektoniczna

Magdalena Twardowska:

603 78 78 10

Marcin Twardowski:

601 80 61 95

email pracownia architektoniczna

Magdalena Twardowska:

magdalena@mimtwardowscy.pl

Marcin Twardowski:

marcin@mimtwardowscy.pl

architekt projektant wnętrz

dr inż. arch. Magdalena Twardowska

Doświadczona architekt i projektant wnętrz z Łodzi. Absolwentka Politechniki Łódzkiej na kierunku Architektura i Budownictwo, na której została laureatką wyróżnienia w konkursie architektonicznym na najlepszy dyplom. Jest członkiem Izby Architektów RP (LO-0910) i Stowarzyszenia Architektów Rzeczypospolitej Polskiej SARP. Ma nieograniczone uprawnienia architektoniczne.

Od wielu lat jest też wykładowcą akademickim w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i w Wyższej Szkole Informatycznej w Łodzi. Obroniła Pracę Doktorską w Dziedzinie Sztuk Plastycznych w Dyscyplinie Sztuk Projektowych pod tytułem „Pokój hotelowy jako przestrzeń najbardziej wpływająca na rozpoznawalność obiektu”. Jest autorką licznych publikacji i artykułów oraz bloga o tematyce związanej z architekturą, projektowaniem wnętrz i designem.

mgr inż. arch. Marcin Twardowski

Doświadczony architekt z Łodzi z nieograniczonymi uprawnieniami architektonicznymi. Absolwent Politechniki Łódzkiej na kierunku Architektura i Budownictwo. Jest członkiem Izby Architektów RP (LO-0564).

Jest miłośnikiem łódzkim kamienic, których renowacją zajmuje się od lat. Zajmuje się przede wszystkim współpracą z instytucjami i kreowaniem przestrzeni publicznej oraz projektowaniem budynków użytkowych. Techniczna strona architektury nie ma dla niego żadnych tajemnic.

architekt projektant wnętrz

Zuzanna Świątkiewicz

Studentka Politechniki Łódzkiej na kierunku Architektura, pracująca na stanowisku asystenta architekta. Zuza to osoba zaangażowana i ambitna.

Pomimo ciągłego nabywania doświadczenia zawodowego, w zakres jej kompetencji wchodzą prace związane z inwentaryzacją budowlaną. Posiada także zdolności do prowadzenia projektów na każdym etapie. Jest osobą otwartą i gotową na wszelkie współprace.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Projektowanie wnętrz i architektura to dla nas przede wszystkim pasja. Chcemy dzielić się naszymi projektami i pokazywać domy, wille, budynki usługowe, łazienki, kuchnie i sypialnie, które powstały właśnie dzięki pasji. Każdy z naszych projektów jest efektem naszego doświadczenia, miłości do projektowania i dobrej relacji z klientem.

Gdzie nas znajdziesz?

Nasza pracownia od wielu lat jest widoczna w mediach społecznościowych. Projektujemy domy mieszkalne, rezydencje i wille, które chętnie pokazujemy w mediach. Chwalimy się również projektowanymi przez naszą pracownię wnętrzami i rozbudowami. Zamieszczamy zarówno wizualizacje naszych projektów, jak i zdjęcia z ich realizacji.
Instagram
Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest