Skontaktuj się z nami!

Mamy szeroką ofertę usług architektonicznych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży architektura i projektowanie wnętrz nie mają przed nami żadnych tajemnic. Jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy? Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu!
telefon pracownia architektoniczna

Magdalena Twardowska:

603 78 78 10

Marcin Twardowski:

601 80 61 95

email pracownia architektoniczna

Magdalena Twardowska:

magdalena@mimtwardowscy.pl

Marcin Twardowski:

marcin@mimtwardowscy.pl

architekt projektant wnętrz

mgr inż. arch. Magdalena Twardowska

Doświadczona architekt i projektant wnętrz z Łodzi. Absolwentka Politechniki Łódzkiej na kierunku Architektura i Budownictwo, na której została laureatką wyróżnienia w konkursie architektonicznym na najlepszy dyplom. Jest członkiem Izby Architektów RP (LO-0910) i Stowarzyszenia Architektów Rzeczypospolitej Polskiej SARP. Ma nieograniczone uprawnienia architektoniczne.

Od wielu lat jest też wykładowcą akademickim w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i w Wyższej Szkole Informatycznej w Łodzi. Jest na ukończeniu Pracy Doktorskiej w Dziedzinie Sztuk Plastycznych w Dyscyplinie Sztuk Projektowych pod tytułem „Projekt najbardziej kluczowych przestrzeni hotelowych dla postrzegania specyfiki obiektu”. Jest autorką licznych publikacji i artykułów oraz bloga o tematyce związanej z architekturą, projektowaniem wnętrz i designem. Zajmuje się również prowadzeniem szkoleń i kursów z projektowania wnętrz.

mgr inż. arch. Marcin Twardowski

Doświadczony architekt z Łodzi z nieograniczonymi uprawnieniami architektonicznymi. Absolwent Politechniki Łódzkiej na kierunku Architektura i Budownictwo. Jest członkiem Izby Architektów RP (LO-0564).

Jest miłośnikiem łódzkim kamienic, których renowacją zajmuje się od lat. Zajmuje się przede wszystkim współpracą z instytucjami i kreowaniem przestrzeni publicznej oraz projektowaniem budynków użytkowych. Techniczna strona architektury nie ma dla niego żadnych tajemnic.

architekt projektant wnętrz

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Projektowanie wnętrz i architektura to dla nas przede wszystkim pasja. Chcemy dzielić się naszymi projektami i pokazywać domy, wille, budynki usługowe, łazienki, kuchnie i sypialnie, które powstały właśnie dzięki pasji. Każdy z naszych projektów jest efektem naszego doświadczenia, miłości do projektowania i dobrej relacji z klientem.

Gdzie nas znajdziesz?

Nasza pracownia od wielu lat jest widoczna w mediach społecznościowych. Projektujemy domy mieszkalne, rezydencje i wille, które chętnie pokazujemy w mediach. Chwalimy się również projektowanymi przez naszą pracownię wnętrzami i rozbudowami. Zamieszczamy zarówno wizualizacje naszych projektów, jak i zdjęcia z ich realizacji.
Instagram
Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest