KURSY I SZKOLENIA

Jako architekci i projektanci z wieloletnim doświadczeniem, postanowiliśmy zacząć dzielić się naszą wiedzą. W tym celu przygotowujemy kursy projektowania wnętrz.

W naszych kursach wyjaśniamy czym jest przestrzeń i design dla architekta oraz kim jest architekt i projektant wnętrz. Omawiamy zasady projektowania wnętrz zarówno pod kątem artystycznym, jak i matematycznym. Skupiamy się nie tylko na teorii projektowania – szczególne cechy wnętrz przedstawiamy bazując na projektach i aranżacjach wnętrz, które wiemy, że sprawdzają się w praktyce. Opowiadamy o takich programach jak AutoCADArchiCADSketchUp3D StudioMaxTwinmotion i Photoshop.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą umieć prawidłowo zaprojektować przestrzeń, w której żyją, jak i dla tych, którzy projektowaniem wnętrz chcą się zająć w sposób profesjonalny.

Ponadto oferujemy szkolenia z projektowania wnętrz, których zakres i forma są dostosowywane do każdego z klientów. Mamy doświadczenie z realizacją wykładów zdalnych i stacjonarnych.

Realizacją kursów i szkoleń zajmuje się architekt i wykładowca akademicki z ponad 10-letnim doświadczeniem na uczelniach artystycznych w Polsce, z uwagi na które nasze kursy są nie tylko przemyślane, ale też sprawdzone.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WYKŁADOWCY I O KURSACH

NASZE KURSY PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

kurs projektowania wnętrz

W przygotowanym przez nas Kursie o Stylach w projektowaniu wnętrz szczegółowo omawiamy najważniejsze style i ich cechy szczególne. Zaczynamy od kontrowersyjnego i trudnego stylu Glamour. Omawiamy popularny nie tylko u nas styl Hampton. Skupiamy się na klasyce, czyli stylu Francuskim i Angielskim. Omawiamy style południowej Europy, jak Prowansalski, Toskański i Śródziemnomorski. Przybliżamy styl podróżników, czyli Kolonialny. W opowieści o stylach nie zabrakło omówienia ostatniego w historii stylu dekoracyjnego, czyli Art Deco oraz wyjątkowego stylu, jakim jest Pop Art. Jako ostatnie omawiamy style, które pojawiły się w ostatnich latach. Są to Chabbi Chic oraz Wabi Sabi. Dobra znajomość styli w projektowaniu wnętrz jest nieodzowna w pracy z wnętrzem.

W Kursie projektowania wnętrz dotyczącym Icon designu przybliżamy sylwetki dwunastu wyjątkowych projektantów wnętrz z całego świata. Zaczynamy id znanej trendsetterki Li Edelkoort i jej przewidywania nadchodzacych trendów. Omawiamy sylwetkę „króla baroku”, czyli Marcela Wandersa. Nie zabrakło znakomitej Kelly Hoppen. Wspominamy również „kró.la plastiku”, czyli Kima Rashida.  Przybliżamy postać „ojca minimalizmu”, czyli Tadao Ando. Wśród Icon znalazł się również „niepokorny geniusz”, jakim jest Philippe Starck oraz kolorowa Justina Blakeney. Przybliżamy sylwetkę znanego głównie z nadzwyczajnych lamp Tima Dixona oraz wszechstronnym talentem, jakim jest Patricia Urquiola. Do tych wyjątkowych projektantów dołożyliśmy jeszcze nadzwyczajną dwójkę, która – mamy nadzieję – miło zaskoczy. W przygotowaniu Ikony designu z Polski.

kurs projektowania wnętrz
kurs projektowania wnętrz

W Kursie projektowania wnętrz pokazujemy metody pracy, jakie powinien wdrożyć projektant, by zaprojektowane przez niego wnętrze cechowała najwyższa jakość. Zaczynamy od podstawowych pojęć, jak przestrzeń, piękno. Przybliżamy uniwersalny język, jakim rządzi się przyroda. Omawiamy cechy szczególne dotyczące wnętrza. Wreszcie przechodzimy do szczegółowego omówienia środków aranżacji, które zastosowane we wnętrzu w odpowiedni sposób pozwolą na uzyskanie oczekiwanych efektów. Opowiadamy o symetrii i asymetrii, rytmie, dominancie, złotej proporcji, złotym podziale i spirali Fibonacciego. Przybliżamy takie zjawiska jak kontrast i podobieństwo oraz zasadę nieparzystości. Skupiamy się na istocie kompozycji, świetle, kolorze, dźwięku i detalu. Etapujemy proces projektowy. Omawiamy projektowanie poszczególnych pomieszczeń. Finalnie przybliżamy programy wspomagające projektowanie wnętrz oraz wykonywanie wizualizacji.

information mim twardowscy

Jesteś zainteresowany kursami lub szkoleniami?

Jesteśmy w trakcie tworzenia sklepu internetowego z kursami projektowania wnętrz. Jeśli chciałbyś kupić kurs lub masz jakieś pytania dotyczące kursów i szkoleń, to SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.