architekt Lodz, Architektura, Art, Design, Domy, Domy nowoczesne, Loft, Nowoczesna stodoła, projekt domu parterowego, Rezydencje, Stodoła, Wille

Z cyklu projekty domów mimtwardowscy – AND_02

Z cyklu projekty domów mimtwardowscy – AND_02

Tym razem chcielibyśmy przypomnieć zaprojektowany przez mimtwardowscy dom, zlokalizowany w niedalekiej odległości od Łodzi. Zaproponowaliśmy proste założenie po literze L, które przekryte zostało dwuspadowym dachem. Dach pokryty zostanie blachą. Inwestorom bardzo zależało na otwarciu domu na ogród, dlatego też w elewacji południowej zaprojektowaliśmy ogromne przeszklenia. Dobrze dobrana technologia pozwoli na otwarcie domu na ogród, by w porze ciepłych miesięcy mieć kontakt z naturą. Mamy nadzieję, że takie proste rozwiązania przypadną Państwu do gustu.

dom z dwuspadowym dachem

Projekt domu o prostej bryle

Zaprojektowany przez mimtwardowscy dom charakteryzuje prosta bryła. Ściana z dużymi przeszkleniami została wycofana względem lica, co nadaje bryle budynku indywidualnego charakteru.

Dom o ciekawym designie

Fragment elewacji frontowej, podobnie jak elewacji ogrodowej, został cofnięty w stosunku do bryły budynku, co uatrakcyjnia bryłę budynku.

Nowoczeny dom

Drugie ramię litery L stanowi dwustanowiskowy garaż, który został przekryty dachem płaskim.

Projekt domu z dachem dwuspadowym

Mamy nadzieję, że proste rozwiązania okażą się najlepszymi. Dwuspadowy dach pozbawiony jest okapów, co nadaje budynkowi lekkości.

Dom o nowatorskich rozwiązaniach

Nasze podejście do projektowania domów uniwersalne, każdego inwestora traktujemy indywidualnie. Staramy się dopasować do naszych klientów prawidłowo zaprojektowaną funkcja, by spełniać ich potrzeby. Duży nacisk kładziemy również na względy estetyczne. Staramy się, by domy zaprojektowane przez naszą pracownie cechowały nowatorskie rozwiązania, by były one niepowtarzalne.

Back to list

Related Posts