Apartament, architekt Lodz, Architektura, Art, Business, Design, Interiordesign, Loft, Rezydencje, Studio

Z cyklu podglądamy i polecamy – Apartament w Brazylii

Projekt apartamentu

Z cyklu podglądamy i polecamy – Apartament w Brazylii

Dzisiaj chcielibyśmy się podzielić naszym zachwytem dotyczącym zrealizowanych w 2022 roku wnętrz apartamentu w Brazylii. Apartament ten ma powierzchnię 180m2 i został zaprojektowany przez Filipe Arquitetura. Zlokalizowany jest w centrum Sao Paulo. Zamieszkująca apartament para fascynuje zarówno design współczesny, jak i dobry design sprzed lat. Wyburzenia wielu ścian obnażyła elementy konstrukcyjne budynku. Budowa nowych elementów ścian działowych zaowocowała otwartym planem i zupełnie nowym kształtem mieszkania.

Ładne wnętrze

Ścianki działowe z luksferów

W apartamencie w kilku miejscach zastosowano przeszklenia z luxferów. Tak zaaranżowana ściana pozwala doświetlić pomieszczenia. Sama w sobie jest tez elementem dekoracyjnym.

Wnętrza apartamentu

Pomysł na przesłonięcie drzwi do toalety

To widok od strony drzwi wejściowych. Szklana ścianka z luksfer przesłania wejście do toalety. Naszym zdaniem to doskonałe rozwiązanie.

Wnetrze minimalistyczne

Połączenie nowoczesnego designu z klasyką i designem sprzed lat

We wnętrzu apartamentu znajdujemy mix tego co ultranowoczesne i klasyki designu sprzed lat . Znana lampa Petite Friture doskonale wpisuje się w klimat tego wnętrza. Całość jest wyważona i daje poczucie porządku i harmonii.

Projekt apartamentu

Zawężona gama kolorystyczna

Gama kolorów użyta w tym wnętrzu zawężona została do bieli, czerni i różnych odcieni brązów. Całość uzupełnia soczysta zieleń roślin.

Projekt apartamentu

Kolor i lustra w kuchni

W części kuchni pojawił się kolor , ale jest on tak delikatny i subtelny, że dodaje wnętrzu finezji i sprawia, że jest interesujące.

Apartament

Klasyka we wnętrzu

Klasyka zawsze się obroni. Klasyczne rozwiązania odporne są na chwilowe mody, dlatego decyzja o klasycznych wnętrzach jest zawsze dobrym pomysłem.

Apartament
Back to list

Related Posts