architekt Lodz, Architektura, Art, Design, Interiordesign, Loft

Z cyklu projekty wnętrz mimtwardowscy – Pokoj dla nastolatki – ZAWI_01

Pokoj dla nastolatki – ZAWI_01

Wracamy do projektu wnętrz, które nam zapadły w pamięć. W piętrowym domu zlokalizowanym pod Łodzią przyszło nam zaprojektować wnętrza. Jeden pokój na piętrze zajmuje nastolatka o wyjątkowo artystycznej i wrażliwej duszy. Projektując pokój dedykowany nastolatce połączyliśmy styl loftowy z minimalizmem. Całość utrzymaliśmy w jasnej tonacji. Strefa odpoczynku zaakcentowana została tapetą o worze związanym z muzyką. Królem zaprojektowanej przez naszą pracownię przestrzeni nadal pozostaje czerwony fotel, ukochany mebel nastolatki. Projekt tego wnętrza był dla naszej pracowni wyzwaniem, ale i ogromną przyjemnością.

pokój loftowy dla nastolatki

Stonowana kolorystyka wnętrza

Całość utrzymana została w stonowanej kolorystyce z przewagą bieli. Drewniana podłoga harmonijnie współgra z zaprojektowanym wnętrzem.

pokój loftowy dla nastolatki

Klasyczne wnętrza Łódź

Zaimplementowaliśmy tapetę o wzorze nut, która idealnie współgra z charakterem nastolatki. Tapeta pochodzi z firmy @bellaarte.

pokój loftowy dla nastolatki

Wnętrza w stylu loft

Zaprojektowany przez nasz kącik, w którym można spędzić czas z przyjaciółmi uzupełniony został o niebanalne oprawy oświetleniowe Knot firmy @brokis. W kąciku mozna przysiaść na produktach @marbet style, które sprawdzają nam sie w kolejnym już projekcie.

pokój loftowy dla nastolatki

Wnętrza domów Zgierz

Nie zabrakło również w tym wnętrzu form nowoczesnych. Zgodne z aktualnymi trendami biurko firmy @miloni oraz wygodny rozłożysty fotel, w którym przyjemnie będzie słuchać muzyki i relaksować się.

pokój loftowy dla nastolatki

Projekty wnętrz Łódź

Minimalistyczne wnętrze pokoju nastolatki zestawiliśmy z elementami loftowymi. Zaprojektowana przez naszą pracownie szafa to stalowe elementy łączone ze szkłem. Jednym z pomysłów było łączenie stali z lustrem, ale ze względu na problemy technologiczne zrezygnowaliśmy z tego pomysłu.

pokój loftowy dla nastolatki
Back to list

Related Posts