Apartament, architekt Lodz, Architektura, Art, Design, Domy nowoczesne, Interiordesign, Loft, projekt domu parterowego, Rezydencje, Wille

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego pod Łodzią – ZAWI

piec kaflowy

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego pod Łodzią – ZAWI

Dziś chcemy przypomnieć projekt wnętrz domu pod Łodzią, który łączy w sobie sprzeczności. Biel minimalizmu połączyliśmy z klasyką elementów sztukateryjnych oraz loftem. Loftowe przeszklenia w kontrze do finezji zdobień odnalazły się w tym wnętrzu znakomicie. Na podłodze zaprojektowaliśmy płytkę z użyleniami Calacatta, która dopełnia całość. Wnętrze domu, które składa się z dużej ilości ścian prowadzonych po łukach była dla nas nie lada wyzwaniem. Konieczność użycia elastycznych listew sztukateryjnych mocno podniosła koszt.

Loft i sztukaterie

Piec kaflowy firmy Kaufmann

Doskonale sie tu odnalazł piec kaflowy firmy Kaufmann, który swą estetyką nawiązuje do wnętrza.

piec kaflowy
Projekt wnętrz

Minimalistyczna kuchnia

W kuchni zaprojektowaliśmy fronty w dwóch odmianach. Biały matowy front oraz imitacja drewna. Całość uzupełnia stół firmy Paged oraz krzesła Merano firmy Ton. Oświetlenie żyrandol Vertigo firmy Petite Friture.

www

www

Projekt wnętrz
Back to list

Related Posts

2 thoughts on “Projekt wnętrz domu jednorodzinnego pod Łodzią – ZAWI

  1. Kaldekor pisze:

    Fascynuje mnie ta śmiała mieszanka minimalizmu, klasyki sztukateryjnej i loftowych przeszkleń. Niezwykłe, jak udało się połączyć te trzy style w jednej spójnej koncepcji. Jest to dowód niebanalnej kreatywności i umiejętności przekraczania tradycyjnych ram. Przemyślana paleta kolorystyczna, gdzie dominuje biel, z pewnością dodaje wnętrzom przestrzeni. Pomysł z płytkami Calacatta na podłodze jest genialny. Użycie elastycznych listew sztukateryjnych w wykończeniu łukowych ścian to dowód na zaangażowanie w najdrobniejsze detale. Wiem, że to wyzwanie mogło podnieść koszt, ale efekt jest bezcenny. Jestem też pod dużym wrażeniem kuchni. Imitacja drewna na frontach doskonale kontrastuje z białym matem, a jednocześnie ładnie współgra z meblami. Widać, że duże znaczenie miało tu oświetlenie, żyrandol przyciąga uwagę i dodaje charakteru całemu wnętrzu.

    1. admin pisze:

      Dziękujemy…! Ależ miło..!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.